Dit concept is echt super,zo leuk om te doen. Superleuke dag gehad,alles heel goed geregeld,en heerlijk gegeten.Ik zou zeggen:Doen!!!!
Wil je een mooie route met heerlijk eten onderweg en de zekerheid dat je niet verdwaald, kies dan voor Happen en Trappen.
Opnieuw waren wij weer zeer verrast over de goede organisatie en de kwaliteit van de gekozen restaurants. Complimenten!
Leuke tocht, leuke eetgelegenheden. Uitzondering wat betreft deelname van 1 vegetarier was doorgegeven door ons maar de restaurants hadden zich hier niet in verdiept. Werd wel heel snel gehandeld maar het was n beetje jammer. Verder genoten. Aardige mensen in de restaurants. Zeker n aanrader en een leuke, gezonde manier van uit eten gaan
Erg mooie tocht. Zeker aan te bevelen
Geweldig concept en het gemak waarmee je kunt annuleren. Zonder gezanik etc. Prima
Het is een mooi concept dat je iedere keer zeer gastvrij werd ontvangen, en weer een doel had om naar de volgende eetgelegenheid te fietsen
We hebben een prachtige dag gehad. Heerlijk gegeten,we mochten overal kiezen uit 3 gerechten die alle 3 heerlijk waren. Dus in een woord Fantastisch! !!!
Wij hebben de tocht vanuit Schaijk gefietst. In totaal 62 km met twee kinderen van 6 en 8 jaar. Zij hebben de om de beurt gefietst en de ander zat dan achterop. Ging prima.
Het was een leuke dag Een mooie route Het was verrassend wat je kreeg. Het was heerlijk We doen het vast nog een keer