Prachtige route met veel afwisseling en goede restaurants
In begin een beetje regen, voor de rest een schitterende dag! En een mooie route!
Heerlijk actief dagje uit, terwijl je eten goed verzorgd is
Super dag gehad. Start was even lastig omdat code geel was afgegeven voor deze dag. Wat doe je dan als het vlak voor de start gaat storten van de regen en onweer. Maar het pakte goed uit. De rest van de dag prachtig weer.
Wat een verrassing, zo'n dagje geheel uitgestippeld fietsen in een onbekende omgeving. En de gastvrijheid is de kers op de taart.
Mooie route. stukje door het bos (omweg) erg leuk om te doen. niet overslaan dus!
Ontzettend leuke route, erg afwisselend en erg goede happen tussendoor! De fietsverhuur bij startpunt ook erg prettig en stipt op tijd. Fijne fietsen.
wij kunnen iedereen aanraden een dag te gaan Happen en Trappen hele mooie route en heel goed geregeld
Happen en trappen is goed georganiseerd, met een fijne dagindeling waarbij je ruim de tijd hebt om het geplande traject af te werken en van de omgeving te genieten.