Reacties van fietsers

Toon reacties van:


/ 10
Ervaar Giethoorn - Weerribben

Door de prachtige route en de ontzettend fijne ontvangst in alle aangegeven restaurants heeft dit een hele fijne dag voor ons opgeleverd. Wij hebben deze beoordeling dan ook als een dikke 10 gekwalificeerd !


H.W. Hoks | 07-08-2015
Bekijk deze route
/ 10
Koersen door de Krimpenerwaard

Het was een bijzonder geslaagde dag met familie uit ander gedeelte van het land. Herinneringen ophalen!


Ria Vermeulen | 07-08-2015
Bekijk deze route
/ 10
Rondje Delft

Het is zeer aan te raden bij de fietsers. Je komt op de mooiste plekken van de omgeving.


Johan Stegeman | 07-08-2015
Bekijk deze route
/ 10
Van Limburg naar Limburg

uitstekend eten, met een vriendelijke bediening.Zeker een aanrader.


NEYENS | 07-08-2015
Bekijk deze route
/ 10
Heerlijk Haags Happen

Op een super zonnige dag hebben we genoten van route Happenentrappen aan de kust Den Haag/Wassenaar


M van Haaster | 07-08-2015
Bekijk deze route
/ 10
Slingeren langs de Slinge

Wij hebben zeer genoten van deze tocht. Het voorgerecht is Breedenvoort is een aanrader en de moeite waard om nog een keer te bezoeken,


Schubert | 07-08-2015
Bekijk deze route
/ 10
Hart van Brabant

We hebben een prachtige dag gehad met Happen en Trappen, het eten was erg lekker en we hadden het weer ook mee. De route was heel gemakkelijk te fietsen en de omgeving was schitterend. We zijn ook even van de route afgegaan en zijn de plekjes gaan bekijken.De Brabanders zijn ook heel vriendelijke en gastvrije mensen. Kortom we hebben genoten!


Marie Kwakman | 07-08-2015
Bekijk deze route
/ 10
Vrij in de Gelderse Vallei

Wat een geweldige dag hebben we gehad! Prachtige route, zeer vriendelijk personeel in de restaurants. Heerlijke gerechten. Een super dag! Zeer aan te bevelen.


R.Remmers | 07-08-2015
Bekijk deze route
/ 10
Genieten aan de rand van de Biesbosch

Een mooie route in een open landschap, in alle restaurants heel gastvrij ontvangen, het eten en drinken was van grote klasse, je fiets veel over dijken en dat geeft een mooi uitzicht, een aanrader van mensen die van de natuur houden, het was voor ons een superdag, Corry en Cees Dobbe


Cees Dobbe | 07-08-2015
Bekijk deze route
/ 10
De Alblasserwaardse Molenroute

Zeker een aanrader. Prachtige route en heel fijne restaurants. Voor herhaling vatbaar. we gaan zeker nog andere routes fietsen.


J.Klepper-Breeman | 07-08-2015
Bekijk deze route


vorige | volgende