De route Gooischerijkdom is zeker aan te bevelen. Erg mooie fiets route en het eten was van prima kwaliteit . Gereden op 10-08-2014 het weer was helaas niet al te best, maar toch genoten van de natuur.
Leuke en gezellige dag Happen & Trappen achter de rug. Van te voren betalen en je verder geen zorgen meer hoeven te maken, top! Zeker voor herhaling vatbaar. PS Een tandem verhoogde bij ons de sfeer!
gastvrij en goede ontvangst,heerlijk eten.mooie fiets route.gaan we zeker nog een keer doen.
We hebben ondanks de buien een heel fijne dag gehad en heerlijk gegeten. De gastvrijheid van elke locatie was uitstekend.
Wij waren zeer content over de content in de Kempen route. Zeer mooi landschap. Veel bossen met goed verharde fietspaden waar je bij elke weersomstandigheden goed kan rijden. We zijn overal bijzonder goed ontvangen. Het eten was echt lekker. De Nederlandse Kempen was voor ons Vlaamse kempenaren een geweldige ontdekking. We zullen er zeker nog naar toe trekken. Ondanks buien hadden we een prachtige dag. Voor de 48 km raad ik aan om 10 u te starten.
Ontzettend leuke dag gehad met onze twee kinderen van 7 en 10, je komt echt in hele leuke restaurants terecht, waar je vriendelijk wordt geholpen en het eten heerlijk smaakt. We gaan zeker nog eens happen en trappen.
Ik heb deze fietstocht gemaakt met twee vrienden uit Frankrijk, ze vonden het geweldig, en het was ook nog eens prachtig weer dus het kon niet beter.
Deze formule,korte afstanden fietsen met tussenstops om gezellig te eten en genieten was perfect.zeker een aanrader voor iedereen.
Mooie route en erg lekker happen bij vriendelijke en gezellige gelegenheden.
Na elke etappe werden we gastvrij ontvangen bij elk restaurant, men was op de hoogte van onze komst. Ondanks de regen, hebben we een leuke dag gehad!!!