Reacties van fietsers

Toon reacties van:


9.9 / 10
Nieuwe smaken in de Oude IJsselstreek

Bedankt voor de heerlijke dag, ik kan het iedereen aanraden om dit een keer te gaan doen, wij willen het zeker nog een keer doen


Tineke de Haas | 08-08-2015
Bekijk deze route
8.9 / 10
Heerlijk Haags Happen

We hebben een superleuke dag gehad. De route was leuk en afwisselend en de ontvangst op alle lokaties was overal even gastvrij, ook het eten was perfect. Kortom n echte aanrader! Wij gaan zeker vaker Happen & Trappen.


Cornelissen | 08-08-2015
Bekijk deze route
9.2 / 10
Rondje bijzonder Bernheze

echt een ontspannen dagje uit! en je hoeft niet te zoeken naar een restaurantje/rustplek en dan nog getrakteerd worden op verrukkelijke gerechten! Succes verzekerd!


Albert Segers | 08-08-2015
Bekijk deze route
8.9 / 10
Zoetermeer, meer dan groen!

Voor een verrassende, sportieve, culinaire daginvulling Happen & Trappen!


F.R. Oosterbroek | 08-08-2015
Bekijk deze route
9.2 / 10
Ervaar Giethoorn - Weerribben

Erg genoten van deze dag en de vriendelijkheid van het personeel van de deelnemende restaurants, er werd steeds belangstellend geïnformeerd wat we van de route etc. vonden. Route erg afwisselend en prettig om te fietsen. Kortom, voor herhaling vatbaar.


a te winkel | 08-08-2015
Bekijk deze route
7.9 / 10
Rondje Almelo

Super leuke vorm om elkaar te spreken en actief te zijn. Te genieten van natuur en lekker eten


Verweij | 08-08-2015
Bekijk deze route
8.2 / 10
Tijd voor de Veluwe

Superdag gehad, mooi weer lekker eten in een mooie omgeving een echte aanrader


Sonja van Vliet | 08-08-2015
Bekijk deze route
8.9 / 10
Dwars door de Bollenstreek

Super leuk initiatief!


Leo en Annie v.d. Burg | 08-08-2015
Bekijk deze route
7.8 / 10
Rijk van Nijmegen

Happen en Trappen Rijk van Nijmegen is zeker een aanrader voor eenieder. Geweldige omgeving, goed eten en leuke restaurants.


Mia | 08-08-2015
Bekijk deze route
8.8 / 10
Verrukkelijk Vechtdal

Onze eerste keer Happen en Trappen. We vonden het helemaal leuk. Super goed georganiseerd! Voor herhaling vatbaar.


Fam. Molkenboer | 08-08-2015
Bekijk deze route


vorige | volgende