Aan te bevelen concept van lekker en kwalitatief goed eten en fijn in beweging zijn. Verrassende route door leuke dorpjes in een waterrijk gebied
Prachtige wijze van het verkennen van de streek onder het genot van heerlijke hapjes (en drankjes)bij een goede balans tussen inspannen en weer op adem komen!
Is heel erg gezellig. Vooral met een groepje.
Happen en trappen was voor ons een geweldig leuke belevenis die op uitstekende manier is opgezet en beslist niet vermoeiend. Een heel fijne aanbeveling voor een schitterend dagje fietsen!
Werkelijk geweldig! Combinatie eten en bewegen kan niet beter. Een enorme aanrader!
Prachtige tocht langs de IJssel. Een aanrader. Vooral niet vergeten om de binnenstad van het prachtige Deventer te bezoeken. Gemakkelijk en gratis parkeren op "de worp" bij het pontje.
Een uitstekend concept. Je eet, je drinkt, je bent bezig en je ziet iets van de omgeving/je eigen stukje Nederland. Een echte aanrader.
Dank zij uw goede organisatie en voorbereiding (internet, briefwisseling, documentatie, route) is deze dag zeker geslaagd.
alhoewel het voor ons een eerste maal was dat we deelnamen. Is het een perfecte dag geworden. Overal vanaf de start bij het gebak tot en met het dessert. Werden we heel vriendelijk net als vips ontvangen. Alles stond bij bijna klaar. Geen lange wachttijden. De kwaliteit van de aangeboden producten alles vers en zeer goed van smaak. Ook de bediening en vriendelijkheid is perfect.