Hebben een heerlijke dag gehad, op een paar regen spetters na, voor herhaling vatbaar.
Geweldig leuke tocht. Je komt over weggetjes waar je normaliter zelf niet zou komen. Smalle paadjes direct langs het water.
Heel leuke formule met aangename stops om rustige fietstocht te maken met gezin of vrienden.
Heerlijke formule, rustgevend, beetje zoektocht van traject was leuk, spanning rond menu was speels leuk
Wederom een geslaagde dag gehad met Happen en trappen . De ontvangst en het eten waren prima en erg lekker. Wij hebben ervan genoten met 22 man.
Een vriendin en ik hebben gisteren de Bourgondische dijkroute vanaf Ravenstein gefietst. In een woord fantastisch.vanaf de fiets De hele route hebben we van het prachtige l(Maas)andschap genoten. Een heerlijk dagje waar we met veel plezier op terug kijken..
wij hadden een geweldige dag, aan het einde van de dag voldaan van al het lekkere eten.
Mooie route gefietst, leuke restaurants onderweg.
Voor het eerst kennis gemaakt met happen en trappen, we waren allen zeer verrast over de mooie route en het heerlijke eten onderweg! Onze complimenten!!