Het was een geweldige route,mooie omgeving en iedereen aan te bevelen om die een keer te fietsen.
Leuke, gevarieerde route met prima restaurants
Zelf zul je niet snel maar 1 klein gerechtje bij een restaurant bestellen en dus ook niet zo vaak even stoppen. Wel leuk dat dat nu zonder problemen kan. Ook leuk dat je vooraf al weet waar je de volgende stop zult hebben.
zeer goede organisatie, vriendelijk onthaal, lekkere hapjes, mooi parcours. Heuvelachtig maar perfect te doen met e-bike.
Heel leuke formule. De rit is veilig, de plaatsen waar je komt zijn verrassend. Het eten is lekker. Het is als afwisseling echt leuk om eens niet zelf een rit uit te stippelen.
Een heerlijke dag in de buitenlucht. De porties zijn kleiner bij de restaurants, dan gewoonlijk. Maar het is al flink door eten, dus dat is geen probleem. Het hoofdgerecht wordt vroeg geserveerd, in de zomer is dat een beste klus om voor 16 uur al te dineren. Bij elke restaurant nuttig je consumpties, die zijn niet in begrepen bij de prijs.
Een mooie route die best gereden kan worden tussen half april en begin mei wanneer alle fruitbomen in de bloesem staan.
Leuke fietstocht, tof dat ze je in alle restaurants vriendelijk verwelkomen!Voor herhaling vatbaar!
De route is zeker de moeite waard om te fietsen!
Voor een sportief, culinair, cultureel en van natuur genietend dag uitje is Happen en Trappen een aanrader!