Reacties van fietsers

Toon reacties van:


/ 10
Ervaar Giethoorn - Weerribben

Een aanrader


Nico van Manen | 14-08-2021
Bekijk deze route
/ 10
Krekengebied Meetjesland

Het idee achter Happen en Trappen is superleuk. Je ontdekt plaatsen die je anders niet zou ontdekken en je kan het combineren met lekker eten. Een echte aanrader.


Parmentier | 14-08-2021
Bekijk deze route
/ 10
Gooische rijkdom

prachtige combi van duurzaam uitje, gezond bewegen ,meer bekendheid van horeca en schitterende natuur en cultuur. We kwamen op plekjes waar je met de auto nooit komt. Met de fiets is nog zoveel te ontdekken in ons eigen land!!!


Meerkerk | 14-08-2021
Bekijk deze route
/ 10
In het spoor van de Nassaus

Leuke afwisselende route in de omgeving van Breda. Mooi om ook een stukje door de binnenstad van Breda te fietsen


Willem Luijk | 14-08-2021
Bekijk deze route
/ 10
Loonse en Drunense Duinen

Prachtige route


NUIJTEN | 14-08-2021
Bekijk deze route
/ 10
Vier de Veluwe

Een echte aanrader, en heel leuk alternatief voor vakantiehuisje huren


Lindenholz | 14-08-2021
Bekijk deze route
/ 10
De Alblasserwaardse Molenroute

Prachtige fietsroute door een gevarieerd landschap met als hoogtepunt de molens in Kinderdijk! Onderweg zeer gastvrij ontvangen bij alle horecagelegenheden.


Veldhuizen | 14-08-2021
Bekijk deze route
/ 10
Genieten langs de Grebbelinie

Alles is goed geregeld en wij hebben een heerlijke dag gehad!


de Hoop | 13-08-2021
Bekijk deze route
/ 10
Trappen door bos, duin en strand

Het is een aanrader. Je fietst ongemerkt een flink stuk weg omdat je met een doel ergens heen fietst


Henk Vos | 13-08-2021
Bekijk deze route
/ 10
Teutenland in de Kempen

Voor zij, die houden van fietsen door de bossen en natuur. De ontvangst is van begin tot eind heel hartelijk. Het eten is prijs/kwaliteit zeker in orde. De afsluiter bij de kaasboerin was een verrassing met live-music in het midden van de week. Zeker doen.


Janssen Lambert | 13-08-2021
Bekijk deze route


vorige | volgende