Reacties van fietsers

Toon reacties van:


/ 10
Rondje Groene Hart

We hebben erg genoten van een prachtige dag. Wat een mooie omgeving! Een aanrader!!


W Kelderman | 17-10-2011
Bekijk deze route
/ 10
Genieten langs de Grebbelinie

Wij hebben genoten van de tocht mede dankzij het mooie weer.Het is een prachtige route door een zeer afwisselend stuk Gelderland. We zijn in ieder restaurant gastvrij ontvangen en goed gegeten.Dank hiervoor!


Nicole de Groot | 17-10-2011
Bekijk deze route
/ 10
Heen en weer tussen bosrijk en dijk

We hebben er erg van genoten! Mooie omgeving,prima service van de fietsenverhuurder.


rtier | 17-10-2011
Bekijk deze route
/ 10
Heen en weer tussen bosrijk en dijk

Een heel leuke running dinnner on bike!


Astrid Melse | 16-10-2011
Bekijk deze route
/ 10
Het Groninger Land

Prachtige route over een aantal dorpen. Met vrienden uit Noord Holland deze route gefietst. Wij wonen hier al jaren, veel nieuwe dinge gezien. Echt een aanrader om iets leuks te doen met vrienden of familie.


Bakker | 16-10-2011
Bekijk deze route
/ 10
Koersen door het Land van Cuijk

De route was geweldig, heel afwisselend. Niet een keer dat er een lang saai stuk in gefietst wordt, langs water, door de bossen met aan weerszijde schotse hooglanders, het mooie stadje Grave. We hebben een prachtige dag gehad. We komen allemaal uit de buurt van Mill, maar we hebben toch nog stukken gefietst, wat voor ons onbekend was. En vooral dank aan de gastvrouw van Erica, St Hubert, waar we hartelijk werden ontvangen en na afloop ook vroeg naar onze ervaringen, voor alsnog verbeteringen over de route. Met vriendelijk groet, N. de Bruin


N. de Bruin | 16-10-2011
Bekijk deze route
/ 10
Heen en weer tussen bosrijk en dijk

Niets anders dan lof over deze route van happen en trappen. Ondanks dat we laat in het seizoen waren werden we overal gastvrij ontvangen. Zeer de moeite waard geweest en voor herhaling vatbaar.


Norbert van Hoften | 14-10-2011
Bekijk deze route
/ 10
Hartje Salland

Erg mooie route en zeer gastvrije ontvangsten; echt genoten. Het was een stimulans om deze trips veel vaker te doen.


Jos van den Hurk | 06-10-2011
Bekijk deze route
/ 10
Heen en weer tussen bosrijk en dijk

Al met al een fijne tocht door prachtige natuur met mooie vergezichten en een gevoel welkom te zijn bij de restaurants. Het was jammer dat er geen vouchers meer waren maar niemand maakte daar echt een probleem van. Toch vond ik het minder prettig. Zoiets is eenvoudig op te lossen door bij het startende restaurant een a-4tje af te drukken met de vouchers. We gaan dit in het voorjaar nog eens doen.


Wim Brusse | 06-10-2011
Bekijk deze route
/ 10
Content in de Kempen

dit is zeker een aanrader om nog een keer te doen [zullen we ook zeker doen]


bodewits | 05-10-2011
Bekijk deze route


vorige | volgende