Wij gaan zeker op een andere plek in het land ook eens happen en trappen!!
Alles prima heerlijk eten leuke fietsroute en hollands weer.almet al een fijne dag. Wim en Wil
Wat is ons, en Belgisch Limburg toch mooi en gastvrij. Het was een geweldige fietstocht, prima routebeschrijving en heerlijk eten op schitterende locaties ! Fam. Geraets
Ondanks dat we begonnen in de regen en eindigde in de regen toch een hele leuke dag gehad met heerlijk eten voor herhaling vatbaar een aanrader
Duidelijke uitleg van de route, nieuwe kaarten, een kaart voor iedere etappe, werkt prima.
Prima eten, aardige mensen en prachtige omgeving.
Een hele leuke fietsroute, zeer zeker aan te bevelen. het aantal fietskilometers is iets meer dan aangegeven (58km ipv 55km) maar doordat je regelmatig van de fiets gaat om de inwendige mens te versterken, merk je daar eigenlijk niets.
Een fantastisch concept, waar wij met een club van 12 personen zeer van hebben genoten.
Happen en Trappen, geweldig leuk om te doen. Het is sportief, culinair, gezellig, ontspannend en zeker met groepen een echte aanrader. Em met z\'n tweetjes is het ook hartstikke leuk. Ik hoop op uitbreiding van de routes in heel Nederland. Is Texel niet een geweldig eiland voor dit???
Het was een prachtige en rustige route. Het eten was prima en we hadden echte idee als \"gasten\" onthaald te worden.