Het is een prachtige fietsroute en we hebben heerlijk gegeten.We kunnen iedereen aanraden deze tocht een keer te fietsen.
In juni heb ik deze route ook gefietst en nadien enkele verbeterpunten doorgegeven via dit formulier. Het is prettig om te merken dat hier ook écht iets mee gedaan is. De route was veel duidelijker omschreven. Dank hiervoor.
een leuk gevulde dag met mooie fietsroute veelal door bossen en heide met goede fietspaden en met heerlijke gerechten onderweg. We hebben genoten
De ontvangst was hartelijk.En het eten was voortreffelijk. Wij zijn zeer tevreden. Het was een mooie dag.
prachtige route door een waterrijk gebied. Mooie fietspaden en rustige wegen. Giethoorn is een uniek stukje Nederland met zij vele hoge bruggen. ook de stadjes Ossenzijl en Blokzijl zijn pareltjes. de ontvangst in de restaurants was heel hartelijk en het eten prima.
heerlijke dag, uitstekend gegeten
Als je wilt genieten van de veelzijdigheid van Friesland is deze fietstocht een aanrader.
We hebben een hele mooie dag gehad. Het eten was prima,en de route prima te volgen. bedankt
We hebben een keileuke dag gehad. Leuke route, mooi weer en lekker eten. TOP!!!!!
We waren met een groep van 6 personen en dit was voor ons de vijfde keer Happen en Trappen. De gastvrije ontvangsten, duidelijke routes en het lekkere eten maakte deze H en T dag tot een van de beste.