Het is een aanrader om happen en stappen eens te proberen. Je fietst ongemerkt een heel eind en wordt in de watten gelegd door de deelnemende horeca bedrijven.
voor herhaling vatbaar.meer tijd om iets te bekijken,het was een beetje snel snel.
Prachtige route door schitterende omgeving en bijzonder goed eten
Mooie route door de Betuwe, waarbij de voorzieningen van een prima kwaliteit waren. Alleen jammer data het pontje bij Druten alleen in de weekends gaat. Hierdoor moesten wij een deel van de route omgekeerd nogmaals fietsen
voor herhaling vatbaar gr 6 pers Apeldoorn Wij kwamen uit Woudenberg
Zeer fijne dag gehad met Happen en Trappen. Ondanks dat we in de buurt van de route wonen, toch met de fiets op plaatsen geweest waar we anders niet snel zouden fietsen. Mooie route met afwisseling van polder en dijken. Bij alle stops waren ze op de hoogte van onze komst en voelde we ons zeer welkom.
erg leuk voor een dagje uit, verrassend menu bij verschillende restaurants.
het was voor ons een zeer geslaagd dagje uit. in 1 woord FANTASTISCH.
Aan de laatste stop zouden wij zeggen moet over na gedacht worden. is op een te druk en niet echt fris.
Lekker gefietst en heerlijk gegeten. Een aanrader voor iedereen die van fietsen en lekker eten houdt.