Reacties van fietsers

Toon reacties van:


/ 10
Tilburg en de Chaamse bossen

Het is ons zeer goed bevallen. Wij hebben nu 2 verschillende routes gefietst van happen en trappen. Hopen dat in de buurt van ons vakantieadres er nog een mooie route van happen en trappen beschikbaar is dan zullen wij daar zeker gebruik van maken.


Theo van den broek | 22-07-2013
Bekijk deze route
/ 10
Hartje Salland

een leuke goed verzorgde dag voor weinig geld


de Roos | 22-07-2013
Bekijk deze route
/ 10
Hardenberg aan de Overijsselse Vecht

Mooie fietstocht door omgeving Hardenberg, met hele spontane bediening tijdens het \"Happen\".


JR.Witting | 22-07-2013
Bekijk deze route
/ 10
Heidehoeveroute

het was harstikke leuk en hebben flink genoten


Martens | 22-07-2013
Bekijk deze route
/ 10
Gooische rijkdom

Het was een erge leuke dag,met heerlijk eten. Alles was heel goed verzorgd, en iedereen was even vriendelijk! We gaan het zeker nog een keer doen.


Carla Pian | 22-07-2013
Bekijk deze route
/ 10
Hardenberg aan de Overijsselse Vecht

Erg mooie fietsroute en leuk om te doen. Het was allemaal prima geregeld.


Cremer | 22-07-2013
Bekijk deze route
/ 10
Rondje Delft

Wij hebben op een snikhete julidag een rondje Delft gedaan. Een erg mooie route. De restaurants waren goed en het personeel was bijzonder vriendelijk en gastvrij. Bij de Bonte Haas in Wateringen werden we door bijna het voltallige personeel uitgezwaaid en succes gewenst. En dat terwijl het toch druk was. Minpuntje is dat je op vaste tijden bij de restaurants moet zijn. Hierdoor is er geen tijd om halverwege de route ergens rond te kijken bv in het prachtige dorpje \'t Woudt. Daar zijn we nu alleens langs gefietst. Die tijden hadden van ons wat ruimer mogen zijn. Maar het was zeker de moeite waard en voor herhaling vatbaar.


Helene Ouwerkerk | 22-07-2013
Bekijk deze route
/ 10
Rondje Eemland

Fijne dag gehad met mooi weer en iedereen was ook erg gezellig de fietsvierclub.


F.A.de Ruijter | 22-07-2013
Bekijk deze route
/ 10
Rondje Groene Hart

Wij hebben genoten van deze prachtige route. Dit gaan we zeker nog eens herhalen. dank voor de goede organisatie! Paul en Ans van de Vooren


AGMM van de Vooren-Kessens | 22-07-2013
Bekijk deze route
/ 10
In geuren en kleuren

Fantasties geregeld heerlijke route met goed verzorgt eten


W jansen | 22-07-2013
Bekijk deze route


vorige | volgende