Reacties van fietsers

Toon reacties van:


/ 10
Genieten in de groenste regio

Heerlijke dag gehad! Mooi weer, moiré route met veel verscheidenheid in natuur. Duidelijke kaart en beschrijving!


Willy Gielen v.d. Moosdijk | 12-07-2015
Bekijk deze route
/ 10
Hardenberg aan de Overijsselse Vecht

super leuke dag gehad met ontzettend lekker eten!!


herman Gerdes | 12-07-2015
Bekijk deze route
/ 10
Hardenberg aan de Overijsselse Vecht

Hele mooie route,en leuke restaurants. Gezellige dag gehad!!


Lydia de Visser | 12-07-2015
Bekijk deze route
/ 10
Hardenberg aan de Overijsselse Vecht

Het was geweldig. Schitterende tocht. Uitstekend eten. Overal gastvrij ontvangen. Erg leuk om dit als cadeau te krijgen.


Otter | 12-07-2015
Bekijk deze route
/ 10
Tilburg en de Chaamse bossen

Bij het hoofdgerecht kon ik ter plaatse regelen voor geen knof look bij het eten, en daar werd niet zo op de tijd gelet. Dat was bijzonder prettig konden wij in alle rust genieten en tot rust komen.


Cees van Ginneken | 12-07-2015
Bekijk deze route
/ 10
Authentiek genieten in Kennemerland

Wij, opa en oma ( 65 jaar geworden), hebben deze route gefietst met kinderen en kleinkinderen. Dit was werkelijk een voortreffelijke keuze. Wat hebben we genoten van de mooie route en vooral niet te vergeten van het voortreffelijk eten en gastvrijheid bij de diverse restaurants. Zeker een herhaling waard.


W. Rill | 12-07-2015
Bekijk deze route
/ 10
Zoetermeer, meer dan groen!

Over het algemeen zijn wij zeer te spreken over de dag.


Chris & Ineke van Rijn | 12-07-2015
Bekijk deze route
/ 10
Een bourgondische kijk op de dijk


vonk | 12-07-2015
Bekijk deze route
/ 10
Heen en weer tussen bosrijk en dijk

Een van onze mooiste routes in 9 jaar. Vooral het laatste gedeelte laat je een prachtig Utrechts landschap zien met statige huizen, boerderijen en mooie landerijen.


L. Arts | 12-07-2015
Bekijk deze route
/ 10
Van Elfstedenstad naar finish

Een hele mooie fietstocht door een paar prachtige plaatjes in Friesland. Uitermate vriendelijk personeel op alle locaties en uitstekend verzorgd "Happen". Eerste ontvangst heel vriendelijk en zeer duidelijk uitgelegd, deze dame is een ambassadeur voor Happen en Trappen!


H. van Mastrigt | 12-07-2015
Bekijk deze route


vorige | volgende