Happen en Trappen is een prima idee voor een gezellig en actief dagje uit!
Mooie weggetjes door bos en hei. Heerlijk eten, beetje kletsen, stukkie fietsen, gezellig daagje uit.
Het was onze eerste kennismaking met Happen en Trappen in een voor ons zeer bekende omgeving (wij wonen namelijk in dit gebied), maar het is ons geweldig goed bevallen en gaan het zeker vaker doen en dan ook in de rest van het land. Leuk om een dagje te gaan fietsen en dan zo een mooi doel te hebben. Nu waren wij met een groepje van 6, maar wij gaan het ook zeker met ons beide doen.
zeer de moeite waard!Deze tocht is een aanrader.
Wij waren zeer tevreden. Ondanks het slechte weer hadden wij een voortreffelijke dag.
Leuke fietsroute, gastvrije ontvangst en lekker gegeten!
Mooie, afwisselende route. Centrum van Veenendaal was wel druk om met 8 mensen door heen te fietsen, maar het restaurant waar we het hoofdmenu hadden maakte dat helemaal goed. Erg gastvrij en goede bediening!
Wij hadden een leuke dag, werden vriendelijk bij alle restaurantjes/horecas ontvangen. Gezellig met de andere deelnemers van Happen en Trappen, die je natuurlijk overall weer tegen kwam. Wel een aanrader (ook leuk als cadeau)