Reacties van fietsers

Toon reacties van:


/ 10
Natuurlijk Drenthe

een geweldig leuke dag om te doen


hanke groeneveld | 30-05-2016
Bekijk deze route
/ 10
Heen en weer tussen bosrijk en dijk

super uitvinging


mj van schoot | 29-05-2016
Bekijk deze route
/ 10
Keer op keer langs het IJsselmeer

Een aanrader voor iedereen die op een ontspannen en sportieve manier een bepaald stukje van NL wil verkennen en onderweg culinair verwend wil worden. Restaurant Vooroever had zelfs op mijn verzoek een extra feestelijk aangekleed dessert voor mijn jarige vriendin! Chapeau!


Wilma Duininck | 29-05-2016
Bekijk deze route
/ 10
Tussen Maas en Waal

Echt een aanrader voor jong en oud! Zeker nu je ook een elecktrische fiets kan huren. Beter is om zelf je fiets mee te nemen!!!


Marjo de Jong | 29-05-2016
Bekijk deze route
/ 10
Straf genieten in Sint-Truiden

zeer mooie route,de moeite waard om te fietsen


Feys Marc | 29-05-2016
Bekijk deze route
/ 10
Onder de rook van Zwolle

Een prachtige route! Het fluitenkruid, het frisse groen, kronkelende zandpaden, meanderende stukjes rivier, het mooie vee aan de slootkanten...de glooiingen in het landschap...heel vriendelijke mensen onderweg en in de bediening...even een hiaatje in de routebeschrijving, maar dit mocht de pret niet echt drukken. Het eten was smakelijk en voldoende qua hoeveelheden. Zo fijn om tussendoor de calorieën weer wat weg te kunnen trappen! Een dagje genieten in alle opzichten!


G. van der Molen | 29-05-2016
Bekijk deze route
/ 10
Zonnig Zeeuws-Vlaanderen

een hele leuke route. we hadden goed weer. het eten was goed. prima te doen goed schema. afwisselend. de duinen, landweggetjes.de zee, kleine dorpjes.


anita de Waal | 29-05-2016
Bekijk deze route
/ 10
Lekker aan de Lek

Mooie route, goede restaurants, zeker doen!


HJM Caarls van Gemmert | 29-05-2016
Bekijk deze route
/ 10
Op zoek naar de Schone van Boskoop

Een hele mooie route, heerlijk gegeten op prachtige locaties. We hadden ook heel mooi weer getroffen! Heel fijn dat we de mogelijkheid hadden om één dag van tevoren af te zeggen ivm eventueel slecht weer.


Ada van Dijk | 29-05-2016
Bekijk deze route
/ 10
Dwars door de Bollenstreek

Niet allemaal 10-en gegeven, maar het totaalplaatje een dikke 10 waard!


Hans en Anita Groenland | 29-05-2016
Bekijk deze route


vorige | volgende