We hebben een uitstekende dag gehad!Mede door een inwoner van Haarlem, die de buurt goed kende.
Ik zou deze route zeker een keer gaan doen. Eten bij deze locaties is aan te raden, goed verzorgd en gezellig. Tafels waren zelfs voor ons gereserveerd waren met 6 personen en iedereen was dik tevreden over deze dag.
Wij vinden het zeker een aanrader. De fietstocht is erg mooi en de eetgelegenheden langs de route waren allemaal even goed en wij hebben heerlijk genoten van al het eten en hapjes.
Zeer mooie route , overal vriendelijke ontvangst en lekkere en verzorgde gerechten .
We hebben een heerlijke fietsdag gehad. Genoten van de gastvrijheid en het eten was prima! De route is zeer afwisselend en erg mooi!!Een aanrader!
Zeker voldoende te eten en je hebt ´s avonds geen eten niet meer nodig, dus je spaart een maaltijd uit. We doen het zeker nog eens, er is keuze genoeg.
Genieten van het fietsen doorheen glooiend Haspengouw met het mooie vooruitzicht op een lekkere hap bij het einde van iedere etappe.
Wil je weer eens een andere omgeving zien zonder te hoeven te zoeken naar restaurantjes dan is dit een hele leuke actieve manier
Zeker doen is een aanrader