Met mijn ouders die 27 jaar niet hadden gefietst en de nostalgie van hun jeugd in Egmond. Het was enig! De stops waren in frisse hippe restaurants wat nooit tegenviel! Voor ons was het een openbaring. Gezinsgeluk. Opa en oma met kinderen en kleinkinderen. En het fietsen natuurlijk 😜
Proficiat voor de organisatie.Wij hebben 8 uren genoten en door de tussenstops viel de fietstocht van 70km in totaal voor ons goed mee.Voor herhaling vatbaar.Groetjes, Jan Gielen en kompanie.
Heerlijk gefietst en gegeten in omgeving Ootmarsum! Wij voelden ons overal ontzettend welkom.
Fijne route. Goed en warm onthaal op de meeste plaatsen. Lekkere gerechten.
Geweldige activiteit voor dag met vriendinnen. Lekker bewegen, bijpraten, en eten. Top!
Erg leuke combi van lekker eten, fietsen en omgeving verkennen. Doen we nog een keer!
De route van 'Peddelen in de Polder' is erg leuk en afwisselend. Kwalitatief uitstekende en goedverzorgde 'happen' onderweg.
Route vooral interessant indien de velden kleuren vanwege de bloemen.
Een prachtige dag beleefd! De fietsroute loopt door een mooie omgeving. We hebben lekker gegeten in gezellige restaurants. Het is puur ontspannen en genieten. Een echte aanrader! Ook heel goed te doen met grote groepen.
zeer mooie route door het schitterende achterhoekse land.