Erg leuk om te doen. Telkens even stoppen en n kleinigheid eten. Zo heb je n doel en telkens weer trek als je stopt. Echt de moeite waard.
Mooie route zeer goed eten en vriendelijk ontvangst hebben een geweldige dag gehad
Super leuke en lekkere dag gehad met happen en trappen, gaan het zeker nog een keer doen!
Deze happen en trappen is zeer de moeite waard. Leuke locatie om te starten waar je ook prima fietsen kunt huren en duidelijke uitleg over de dag. Hele leuke tentjes om te eten waar je ook ruime keuzes hebt. Het nagerecht is een wat minder uitgesproken locatie maar heel vriendelijk personeel en een lekker toetje. Je bent echt meer dan verzadigd na deze dag! De route is gevarieerd, rustig en die 49 km zijn prima om al het happen te nuttigen.
Fantastische route en heerlijk gegeten, wat een goede combi!
Hele mooie omgeving
Voor een ieder aan te raden die graag een dagje in een andere omgeving wil fietsen.
Geen gedoe van zullen we hier koffie drinken of daar lunchen, nee, dit is allemaal in toplocaties al voor je gereserveerd.
Route is een aanrader. We hebben de route gereden met groep van 14 vrienden. Afwisselend parcours langs kustlijn van Zeeuws-Vlaanderen en terug naar Breskens over polderwegen door buurtschapjes waarvan we het bestaan niet kenden. Gastvrije ontvangst bij restaurants en heerlijke hapjes.