Happen en trappen is zeker een aanrader. Mooie route en heerlijke gerechten onderweg.
Deze mooie nazomerdag heeft een gouden randje gekregen door de verrassende fietstocht door een stukje Nederland dat wij goed dachten te kennen.. En dan al dat lekkere eten onderweg! Een aanrader
Zeer geslaagde dag uit, mooie afstand voor de recreatieve fietser met bij iedere stop een warm welkom. Ook super geregeld: de kwaliteit van de fietsen en de service van Overdijk Fietsverhuur op 300 meter van het startpunt.
We hebben genoten, merkt niet dat je in de polder rondfietst, redelijk veel bos en combinatie van veel langs waterkant maakt het een gevarieerde fietstocht
Aan te bevelen, fantastische combinatie ! Wij hebben een superdag gehad !
We hebben heeeeeel mooi zonnig weer gehad. Dat was al 'n heel groot deel, vriendelijke mensen en veel natuur zo langs de Lek. Met recht ......Lekker aan de Lek.