Goed geregeld allemaal en bij de organisatie wordt je vriendelijk te woord gestaan en ontvang je snel mail met antwoorden of verzoek.
Leuke route, heerlijk eten genoten van de Brabantse gezelligheid
Tijdens het monumentenweekend fietsten wij door het maasheggenlandschap en Maasduinen. Een echte aanrader ook al hadden we pech dat de pont eruit lag ivm dijkwerkzaamheden en we dus een mooi stukje landschap misten maar de gastvrouw en gastheer van ons startadres Kunst in de Bakkerij ontvingen ins heel hartelijk en gaven een goed alternatief mee . Het landschap is zeer afwisselend en over prima fietspaden . Dateer veel monumenten open waten maakten de dag extra leuk . We hebben genoten
Ontzettend mooie tocht en leuke dag gehad. Verrassend wat je te eten kreeg. Was wat fris qua temperatuur maar dat deed niets af aan de tocht. Erg genoten
leuke afwisselende fietsroute en een leuke dag, zeker voor herhaling vatbaar
Heerlijke dag gehad, dankjewel!
Een heerlijke broer/zus-dag gehad in een prachtige omgeving.
Happen en Trappen Vier de Veluwe bevelen wij van harte aan voor de liefhebber van fietsen, natuurschoon, leuke dorpjes en lekker eten.
Leuk om te doen,leuk om cadeau te krijgen