Zeer leuke en afwisselende dag gehad met 18 personen (waarvan de jongste 9 en de oudste 89) door Zuid Kennemerland. Duinen, polders en stad afgewisseld. Ondanks het regenachtige weer, was het erg gezellig en omdat de etappes niet heel lang waren, regenden we niet zeiknat!!
Ondanks het wat minder gunstige weer hebben we genoten van de route en van het eten en drinken. Het was een prachtige route en het eten was bij alle vijf restaurants heel goed.
Happen en Trappen?! Gewoon doen. Je komt in zulke mooie stukjes van Nederland.
prima service toen bleek dat ons hoofdgerecht niet op de reguliere plaats genuttigd kon worden, werd door de organisatie snel en naar volle tevredenheid geregeld!
heerlijke dag van ontspanning, echt een aanrader om te doen, je komt vol en voldaan thuis, een pluim voor de organisatie, betreft route"s - routebeschrijving en locatie"s
Aanrader. Heerlijke manier om Goeree Overflakkee te verkennen
Erg mooie route!! Veel afwisseling in omgeving
Zeer mooie fietstocht een aanrader goed gegeten en vriendelijk onthaalt op alle plaatsen.
Leuke route en keuze uit top gerechten bij ieder restaurant. Echt heel lekker gegeten! We hebben een heerlijke dag gehad.