Reacties van fietsers

Toon reacties van:


7.8 / 10
Hardenberg van Vecht zur Vechte

Voor herhaling vatbaar. Een kilometer afstand van 50 is meer dan voldoende om een volle dag te genieten. Boven de 50 km. heb je, denken wij, onvoldoende tijd om van alle geneugten te genieten.


D. Dasselaar | 11-09-2023
Bekijk deze route
9.6 / 10
Dik genieten in Diksmuide

het succes van de route hangt voor het over grootte deel af van de stops/restaurants! deze waren bij deze rit uitstekend! vriendelijke bediening en lekkere gerechtjes: top !


Scheire Freddy | 11-09-2023
Bekijk deze route
9.3 / 10
Heerlijk Heerenveen

Prachtige route en gastvrije restaurants, zeker een aanrader!


Marianne Schilder | 11-09-2023
Bekijk deze route
9.5 / 10
Hof van Twente

Een hele gezellige dag met lekker eten en een prachtige route gefietst! Happen en trappen.....Een echte aanrader!


L.H.B. Wichers | 11-09-2023
Bekijk deze route
8.7 / 10
Genieten in het Groene Woud

Een prima route met gastvrije restaurants en heerlijke gerechten.


Bert van Houwelingen | 11-09-2023
Bekijk deze route
8.1 / 10
Groots genieten in het Brabantse Land

Goed georganiseerd met veel informatie. Eten bij de verschillende horeca op goed niveau. Zeker voor herhaling vatbaar.


Geert Schuurmans | 11-09-2023
Bekijk deze route
8.9 / 10
Het Twentse Dinkelland

Geweldig concept


Leen | 11-09-2023
Bekijk deze route
8.1 / 10
Dwalen door de Drentsche Aa

Een geweldige fietstocht met tussendoor heerlijk eten. Het weer werkte natuurlijk ook mee. Duidelijke routebeschrijving en de afstand tussen de eetgelegenheden was precies goed. Alleen de app van Happen en Trappen werkte niet in de bossen bij bospaviljoen de Woudstee. Daar heb ik meerdere mensen over gehoord. Gelukkig hadden wij ook een papieren routebeschrijving bij ons. Deze was erg duidelijk, alleen niet bij het verlaten van de pannenkoekenboerderij. Kan beter. Maar al met al een geweldige dag gehad!


D.Kort | 11-09-2023
Bekijk deze route
8.3 / 10
Keer op keer langs het IJsselmeer


Fons Verbij | 11-09-2023
Bekijk deze route
7.8 / 10
Dwalen door de Drentsche Aa

Prachtige route. En goede voorzieningen onderweg.


H Scheper | 11-09-2023
Bekijk deze route


vorige | volgende