Prachtige, afwisselende route. We zijn op plaatsen geweest waar je met de auto niet kan komen. De afstanden tussen de momenten van happen zijn precies goed. Op het moment dat je zadelpijn krijgt mag je weer stoppen. De gastvrijheid, de kwaliteit en de keuzes tussen verschillende gerechten waren super. Dit is zeker voor herhaling vatbaar in een andere plaats.
Met zijn 10en een heerlijke fietsdag gehad, het was super weer natuurlijk dat speelt ook mee!. Volop genoten van de route, onverwachte plekken in het zo drukke Westland, niet gedacht dat het zo mooi was en dan toch de stilte op de route, super aanrader!!!
Heerlijk gefietst door de Krimpenerwaard! Het personeel van de verschillende restaurants was erg vriendelijk en er werd echt naar je uitgekeken. De gerechten waren erg lekker en we konden altijd kiezen, dus voor ieder wat wils. Ook fijn dat het vak met dieetwensen echt wordt gelezen, zodat je het niet nog een keer hoeft te zeggen.
Eemland route is een hele leuke gevarieerde route. Restaurants waren van hoge kwaliteit en zeer vriendelijke bediening. Zeker een aanrader.
We hebben voor het eerst meegedaan met een \"Happen en Trappen\"dag. Bij alle restaurants wisten ze van onze komst en voelden we ons welkom! Het eten was overal erg goed! Er was genoeg tijd tussen alle gangen om te genieten van de fietstocht. Het weer was droog! Met een zonnetje was het helemaal subliem geweest! Kortom we gaan dit zeker nog een keer doen elders in Nederland. Het is een mooie formule!
Als fietsgroep van 12 personen unaniem besloten voorlopig zeker met hemelvaartsdag door te gaan met happen en trappen.
een hele mooie dag en we zijn super verwend met allerlei lekkers een prachtig concept.
25 mei happen en trappen gedaan omgeving Mierlo NB de drie gewesten. Heel mooi weer een fijne fietstocht en goed eten. Dit is een aanrader.
we hebben genoten van de mooie omgeving, de heerlijke gerechten en het prachtige weer. Kortom, we hebben een geweldige dag gehad!
Gaan zeker weer gebruik maken van deze gelegenheid.