Reacties van fietsers

Toon reacties van:


/ 10
Reizen over de Utrechtse Heuvelrug

Zeer leuke dag gehad met een mooie route en leuke restaurants met lekker eten. Voor herhaling vatbaar. Onderweg mede trappers en happers ontmoet.


Hans Kinker | 16-04-2015
Bekijk deze route
/ 10
Smullen van Mechelen tot Rupelstreek

Prachtige, afwisselende fietsroute !


Hendriks Theo | 15-04-2015
Bekijk deze route
/ 10
Reizen over de Utrechtse Heuvelrug

Geweldig mooie route, lekker afwisselend. Een aanrader! Ook de restaurants zijn divers, midden in de stad Amersfoort, aan het water. Wij gaan zeker weer.


Winnie Fransen | 14-04-2015
Bekijk deze route
/ 10
Rondje Voorne

Hele leuke dag gehad ter ere van de verjaardag van onze vriendin! Alles was prima geregeld en het eten was goed!


Thea Bassant | 13-04-2015
Bekijk deze route
/ 10
De Peel

Leuk Concept Mooie daginvulling


Wilma Linders | 13-04-2015
Bekijk deze route
/ 10
Heerlijk happen in de Hoeksche Waard

Een leuke familiedag geworden ondanks de plensregen. Gastvrij ontvangen. Leuk om op deze manier je eigen omgeving weer eens te verkennen/ en familie laten kennis maken met de Hoeksche Waard.


Rika van Breugel | 12-04-2015
Bekijk deze route
/ 10
Een bourgondische kijk op de dijk

We hebben een heerlijke dag gehad. We zijn bezig geweest van 11 u. tot ca. 21 u. Overal zeer gastvrij ontvangen.


j.w cornelissen | 11-04-2015
Bekijk deze route
/ 10
Verlekkerd op Veurne Ambacht

Is een aanrader voor jong en oud !!!!


PETER AARNOUTS | 10-04-2015
Bekijk deze route
/ 10
Heerlijk Heerenveen

wij vonden het erg leuk, voor herhaling vatbaar fijn dat ze ook niet zo streng naar de tijden kijken, het is tenslotte een ontspanning


E van der sluis- de waal | 07-04-2015
Bekijk deze route
/ 10
Koersen door de Krimpenerwaard

Ondanks het wat mindere weer op 2e paasdag hebben we een hele leuke dag gehad. Vooral omdat we de eerste van het happen en trappen seizoen waren op deze route! Bij 4 van de 5 stops werden we ontzetten vriendelijk onthaald! Route was super en het eten ook. Heerlijk over dijken en door weidelandschappen gefietst. Wij gaan zeker vaker happen en trappen!


Hans Nieuwenhuis | 07-04-2015
Bekijk deze route


vorige | volgende