Zeer leuke dag gehad met een mooie route en leuke restaurants met lekker eten. Voor herhaling vatbaar. Onderweg mede trappers en happers ontmoet.
Prachtige, afwisselende fietsroute !
Geweldig mooie route, lekker afwisselend. Een aanrader! Ook de restaurants zijn divers, midden in de stad Amersfoort, aan het water. Wij gaan zeker weer.
Hele leuke dag gehad ter ere van de verjaardag van onze vriendin! Alles was prima geregeld en het eten was goed!
Een leuke familiedag geworden ondanks de plensregen. Gastvrij ontvangen. Leuk om op deze manier je eigen omgeving weer eens te verkennen/ en familie laten kennis maken met de Hoeksche Waard.
We hebben een heerlijke dag gehad. We zijn bezig geweest van 11 u. tot ca. 21 u. Overal zeer gastvrij ontvangen.
Is een aanrader voor jong en oud !!!!
wij vonden het erg leuk, voor herhaling vatbaar fijn dat ze ook niet zo streng naar de tijden kijken, het is tenslotte een ontspanning
Ondanks het wat mindere weer op 2e paasdag hebben we een hele leuke dag gehad. Vooral omdat we de eerste van het happen en trappen seizoen waren op deze route! Bij 4 van de 5 stops werden we ontzetten vriendelijk onthaald! Route was super en het eten ook. Heerlijk over dijken en door weidelandschappen gefietst. Wij gaan zeker vaker happen en trappen!