We hadden een prachtige dag uitgekozen om te happen en trappen. Vriendelijk ontvangst bij alle locaties. Voor herhaling vatbaar!
Bij de start op de Bosrand de nodige maar ook extra nformatie ontvangen. Dat lijkt vanzelfsprekend maar geeft toch een goed gevoel dat je niet een van de vele bent.
Heel erg leuk om te doen. Uit eten maar dan anders. Nu in eigen omgeving was heel geslaagd. Restaurant in eigen dorp voor het eerst geweest. :-)
Met een groep vrienden zijn we wezen \'happen en trappen\'. Wat een leuke dag hebben we gehad; overal gastvrij ontvangen en heerlijk gegeten. Ook de route, de Gelderse Vallei was prachtig. Absoluut een aanrader!
Een heel fijne route met voldoende afwisseling, vooral Bronkhorst was een verrassing voor ons. Ook het eten was boven verwachting, we kregen waar voor ons geld! Wij hopen in de toekomst vaker gebruik te maken van Happen en Trappen.
Het was heel gezellig,wij waren met een mooie groep.
we werden overal super vriendelijk ontvangen, mooie locaties om te eten, zeker een aanrader
Met 4 zussen deze route gedaan we hebben erg genote van deze route . Je kunt even naar de stad en naar Scheveningen boulevard . Tijd genoeg
Prachtige route en perfecte organisatie.
Het is een aanrader om happen en stappen eens te proberen. Je fietst ongemerkt een heel eind en wordt in de watten gelegd door de deelnemende horeca bedrijven.