Heel mooi en goed aangegeven route, vriendelijke ontvangst overal, zeker een aanrader
Wij hebben voor het eerst op deze manier gefietst, maar zeker niet voor het laatst. Het Dwingelderveld is werkelijk schitterend!
ga de volgend keer weer heel graag mee prachtig!!!
Een dag Happen en Trappen als je graag fietst is leuk om te doen en heel ontspannend omdat de tafel van het restaurant waar je toekomt altijd voor je klaar staat.
zeker een aanrader.
De opmerkingen zijn enkel positief. Er was telkens ruim voldoende eten en de ontvangst in de restaurants was vriendelijk. Er was telkens een tafel gereserveerd voor ons.
een hele mooie route zeker om nog een keer te fietsen een aanrader voor de mensen die ook willen happen en trappen
Lekker ontspannen dagje er op uit,alles tot in de puntjes verzorgd.
Dit weekend de route 'Vier de Veluwe' gereden. Een mooie route door prachtige afwisselende gebieden, zoals bos en heide. Gastvrij ontvangen op de verschillende locaties en heerlijk gegeten! Een aanrader!