deze Hap en Trap is de beste tot nu toe die wij hebben gefietst en is dan ook een grote aanrader voor een culinaire fietstocht.
Al heel wat keren Happen en Trappen gedaan. Altijd (!!) het mooiste weer van de wereld! Hoe dat kan? Je kan tot 24 uur van te voren annuleren....dus even de weersverwachting in de gaten houden.
Een pracht fietsroute en lekker gegeten.
We hebben genoten van de route en heerlijk gegeten bij alle restaurants met erg vriendelijke en gastvrije bediening. Een topdag.
We hebben lekker genoten !!
Happen en trappen is een ontspannen manier van een dagje actief uit. Alles is al geregeld, je hoeft zelf niets meer uit te zoeken.De routes zijn duidelijk en je bent welkom in de restaurants.
Zeker doen het is de moeite waard.
Wij hebben erg genoten van ons uitstapje " happen en trappen" de route was prachtig en het eten was prima. Gezellige bediening.
Overzichtelijke fietsroute met heerlijk eten en drinken, een echte aanrader.