Prachtig concept een leuke daginvulling met vrienden of familie . Route goed te fietsen en tijd genoeg tussen de gerechten .
Wij hebben onder de Rook van Zwolle gedaan. Het was super leuk om te Happen en Trappen! Zo hoef je niet na te denken over welke route te fietsen of waar te pauzeren, maar lekker een stukje trappen en dan weer pauze. Heel goed geregeld allemaal! Zeker voor herhaling vatbaar.
We hebben met een vriendengroep van 8 een heerlijk verzorgde dag beleeft!
Met 8 vrienden deelgenomen aan happen en trappen. Wij hebben een erg leuke dag gehad en zijn overal erg gastvrij ontvangen en hebben heerlijk gegeten. Zeker een aanrader.
Hele mooie route en het eten was ook dik in orde
Was echt een leuke route, mooie natuur. Heerlijk gegeten in gezellige restaurants en zelfs 2x op het terras in het zonnetje. Inmiddels alweer een reservering gemaakt voor in augustus!!
mooie lekkere fietsroute
Voor de mensen die dit nog niet heebben ervaren het is een topformule. Het is een daguitstap met de fiets waar je op tijd en stond kan eten en drinken met toffe eetgelegenheden.
Verrasend mooie route op prachtige fietspaden door de bossen en velden met alleen geluid van de vogels. Geweldige route