Ontzettend leuk om te doen. Telkens een stukje op de pedalen en dan weer genieten van een gerechtje. Mooie tocht 'Drie gewesten', veelal door natuur. Top georganiseerd!
Schitterende route en goed georganiseerd. Complimenten!
Super leuk om te doen, mooie route!
De Happen en Trappen route is voor iedereen klein of groot,lekker fietsen en genieten van de natuur en een lekker hapje tussendoor.Echt gezellig.
Het was een hele mooie route en erg leuk om te doen.
Prachtig mooie route met dito eetgelegenheden.
Happen en trappen is een hele leuke ongedwongen dag met familie, vrienden of wat dan ook. goed verzorgd, prachtige route en heerlijk eten waar je zelf niets voor hoef te doen als alleen maar te trappen. En dan nog een zonnetje erbij, heerlijk genieten!
Leuk om te doen!! Geweldige ontvangst en heerlijke, goed verzorgde gerechten waarbij je zelfs nog kunt kiezen.!!
De route vanuit Doorn met als vertek de Notabelen is erg afwisselend en mooi. Goede fietspaden. Langs bos, met pontjes over het water en door dorpjes.
Zeker aan te raden nu drie keer gedaan , drie keer genoten