De route die wij hebben gereden is een aanrader. We wisten dat die omgeving mooi is, maar het overtrof onze verwachtingen. Een prachtige route, door puur Hollands landschap, genieten van mooie vergezichten, prachtige huizen, veel water en al het vertier wat er bij hoort, en over het algemeen heerlijke rustige paden en weggetjes om te fietsen. Echt een aanrader. Het is gewoon 1 dag fietsen, het voelt als vakantie. ook de ontvangst bij de restaurants is heel prettig, en de gerechten zijn echt overheerlijk. En bijna overal terras aan het water, hoe leuk allemaal. Wij raden deze route van harte aan.
We waren met z'n vieren en iedereen was enthousiast! Bovendien werd voor de inwendige mens uitstekend gezorgd! Alles zag er zeer verzorgd uit en smaakte voortreffelijk! Een echte aanrader!
Heerlijke teambuildingdag gehad met de collega's. Leuke route en heerlijk gegeten.
Vooral een leuk concept
Zeer geslaagde dag geweest zeker een aanrader. Groetjes Els v V
het was onze eerste keer happen en trappen,maar wat een geweldige ervaring hebben wij opgedaan,het was genieten zowel van de route als van de restaurants onderweg.De bediening was vriendelijk en attent en het eten boven verwachting.Gaan we zeker vaker doen
Happen en Trappen, het was goed geregeld. we hebben mede door het mooie weer, erg genoten van de route (trappen), en het happen viel ook erg in Smaak. Groet Henk