Happen en Trappen op Tholen is een belevenis op zich. De elementen van de natuur die je te wachten staan. De prachtige bloemen bij de verschillende boeren en de wijdse gezichten. Alles bij elkaar, geweldig.
Wij vinden het een fantastische fietstocht door ons mooie Westland
Een echte aanrader: Happen en Trappen. Leuk om te ontvangen als cadeaubon, vaak weten mensen niet wat ze moeten geven. Goede combinatie van bewegen en genieten van goed eten.
goed verzorgd
De rit Zoutmarke is een prachtige route.
Een leuke en ontspannen manier om een onbekende landstreek te ontdekken
Zekere doen, erg leuk om te doen als het weer mee zit. Zeer gevarieerde route
Goed voor elkaar. We waren overal welkom en we hebben heerlijk gefietst en gegeten.
Wij vonden het een zeer geslaagde dag, en beseffen weer dat er hier in Nederland nog zoveel moois is om van te genieten! Want dat hebben wij gedaan. (ondanks het verschrikkelijke verkeersdrama van die ochtend)
Goed georganiseerd en een mooie dag gehad. Makkelijk je hoeft niet zelf naar eetgelegenheden te zoeken. Prachtige routes.