De "Appetijtelijk Arnhem" route van Happen en Trappen is zeker de moeite waard. Een hele leuke route door afwisselende omgevingen. De ontvangst bij de "pitstops" in de diverse restaurants was warm en de voorgeschotelde gerechtjes waren prima en goed verzorgd. Echt een aanrader voor een gezellig en lekker dagje fietsen!
Ontzettend leuk voor een uitje met vrienden of familie
Wat een heerlijke dag hebben wij mogen beleven. Lekker eten en super vriendelijke mensen bij alle horeca zaken die we hebben bezocht. Bovendien hadden wij prachtig weer, 25 graden en zon! Voor herhaling vatbaar!
Goed uitgewerkt concept.
Hele leuke en lekkere manier om een andere regio te leren kennen/fietsen en onderweg een lekker hapje te eten. Een aanrader!!
Ik heb dit nu al aan meerdere personen aangeraden. het was en is fantastisch.
Altijd een leuke gevulde dag
Wij vonden alles goed geregeld.en gaan het zeker nog een keer doen
Een aanrader. Je hoeft niets te doen, alles is goed geregeld. Het zijn gemakkelijke routes en de stopplaatsen zijn gemakkelijk te vinden. Een ontspannen dag gehad
De moeite waard om eens te proberen! Het is fijn om regelmatig een stopplaats te hebben.