Wij organiseren ieder jaar een zus/schoonzussendag. Happen en trappen is door ons allemaal heel erg goed bevallen, we hebben een erg leuke dag gehad. Lekker gegeten en mooie routjes gefietst zeker een aanrader!!!
Wat een prachtig initiatief: een aanrader! We maken er ongetwijfeld vaker gebruik van
Wij hebben weer een geslaagd dagje Happen en Trappen achter de rug. De route is fantastisch, mooi natuurschoon, vooral de 1e helft van de route is heel afwisselend qua natuur. En het weer zat mee ... wat wil je nog meer !!
Leuke route, met lekkere hapmomenten. Route loopt veel over dijkwegen en is daardoor windgevoelig. Gezien verkeer op deze dijkwegen niet aan te bevelen met kinderen op de fiets.
Leuke tocht,goed geregeld, goed gegeten
Wij waren dik tevreden over deze dag! Gaan dit zeker vaker doen.
Een leuk concept dat een sportieve en lekkere dag oplevert.
leuke route , weinig beschutting maar je kan ver kijken. afwisseling qua natuur. goede restaurants. route is goed te fietsen , onze dochter van 9 jaar heeft hem zelf gefietst binnen de 6,5 uur.
Het was een top dag en we gaan het zeker spoedig weer Happen & Trappen!
We hebben weerden super dag gehad. Twee zware regenbuien. Bij de eerste zaten we aan hetvoorgerecht en de tweede genoten we net van een heerlijke ijscoupe.