Ik vond het een geweldige leuke dag. De ontvangst en het eten waren prima, zelfs het weer werkte mee. We werden wel gewezen op een hekel punt in de route en inderdaad. Daar gingen we de mist in, maar we kwamen er weer uit.
Wederom een fantastische route met fantastische restaurants, net als vorig jaar!
Een mooie route, veel natuur afgewisseld met mooie boerderijtjes en andere bebouwing. Kortom: we hebben genoten en kunnen deze route ook aanbevelen aan anderen.
De fietsen, die we gehuurd hadden voor het \"happen- en-trappen\"-evenement, bij \"Heesterbikes\" waren prima!
Erg leuke dag, uiteten en bewegen, afwisselend, goed georganiseerd, aan te bevelen, zeker voor herhaling vatbaar
Het is een zeer mooie route.
Een hele mooie route in een deel van Nederland dat wij niet zo goed kenden. Afwisselend landschap, goede kwaliteit eten, leuke fietspaden, een aanrader!
een heerlijke fietstocht, veelzijdige omgeving waardoor je de kilometers niet zo in de gaten hebt. leuke stopplaatsen met goede horecavoorzieningen.
Ondanks het weer een prima dag gehad. Mooie route en leuke restaurants met prima bediening.