Reacties van fietsers

Toon reacties van:


/ 10
Heerlijk happen in de Hoeksche Waard

Wij hebben 10 personen genoten van de prachtige omgeving in de Hoeksche Waard. Een mooi stukje Nederland.


C.M. Wolfs | 27-07-2014
Bekijk deze route
/ 10
De IJzeren Man

Mooie afwisselende route. De molen is een leuke onderbreking. We hebben genoten.


A van pel | 27-07-2014
Bekijk deze route
/ 10
Trappen op Texel

Het was de 1ste keer dat we voor deze formule kozen en het zal zeker niet de laatste keer zijn geweest. De ontvangst door de organisator in Texel was uitstekend. En het eiland ... woonden we daar maar :-).


De Ren - Jonckers | 27-07-2014
Bekijk deze route
/ 10
Hemels happen onder de rook van Nijmegen

Op een prettige manier ontvangen in de Restaurants en heerlijk gegeten.


Marleen Derks | 27-07-2014
Bekijk deze route
/ 10
De Walcherse Kust route

Mooie route...


J.de Wijze | 27-07-2014
Bekijk deze route
/ 10
Trappen door bos, duin en strand

Wij hebben met zijn 5 gefietst. Een super dag gehad. Mooie routes, heerlijk gegeten. Echt een aanrader om vaker te doen.


Kitty Lieuwen | 27-07-2014
Bekijk deze route
/ 10
Zonnig Zeeuws-Vlaanderen

mooi uitgestippeld fietsroute met zeer verzorgde locatie\'s echt een ontspannende en een fijne dag met onze vrienden gehad . voor herhaling vatbaar !!


fam chr sioen -schepens | 26-07-2014
Bekijk deze route
/ 10
Rondje Almelo

Gezellig uitje dat zeker is aan te bevelen. Heerlijk gegeten bij alle gelegenheden!


Christel Kemna | 26-07-2014
Bekijk deze route
/ 10
Op ontdekkingstocht door Oudsbergen

Zeker voor herhaling vatbaar...alles was prima verzorgd. De organisatie zorgde zelfs dat er geen buien waren, hoewel er \"hier en daar\" regen en onweer voorspeld werd...gelukkig waren wij \"daar\" en niet \"hier\"! Dank jullie wel.


SALAETS-GIJBELS | 26-07-2014
Bekijk deze route
/ 10
Verlekkerd op Veurne Ambacht

Heel leuk en tof concept. Zeker met groepje . De afwisseling fietsen en iets eten bevordert het groepsgebeuren. Mooie fietstocht langs veel waterweggetjes , prachtig landschap,. Ook mensen die niet gewoon zijn om te fietsen kunnen dit zeker aan. Je hoeft zelf niets te organiseren. Je krijgt een prima uitgeschreven planning, overal ben je welkom voor een lekker bord.


Lepoudfe | 26-07-2014
Bekijk deze route


vorige | volgende