We hebben met 4 koppels een prachtige dag gehad. Mooie tochtdoor boe en heide, lekker eten, zeer vriendelijke ontvangst. Een aanrader en voor herhaling vatbaar.
Genoten van een gezellig culinair dagje familie fietsen voor jong (10) tot ouder (75). Met nog een mannetje van 7 op ouder/kind tandem. Aanrader!
Mooi route door de binnen stad van Breda maar ook daar buiten bossen,landerijen oude dorpjes,
Prima verzorgde route. Heerlijk gegeten. Een aanrader!!!
De groep mozaïekclub Lisse deden op 26 juli voor de derde keer happen en trappen . Nu heerlijk Haags happen . Prachtige route en heerlijk gegeten .Ontvangst in de restaurants was super . Volgend jaar gaan we weer happen en trappen . .
Geslaagde combinatie. Mooie fietsroute en leuke restaurantjes met overal een vriendelijk onthaal. Zelfs het slechte weer was geen spelbreker.
Het was onze vijfde keer maar zeker niet de laatste keer. Wat een prachtige route en we hebben ook weer heerlijk gegeten. De bediening was ook zeer vriendelijk! Deze route is echt een aanrader.
Een zeer mooie en gezellige fietstocht, zeker een aanrader.
Kan het iedereen die graag fietst en van lekker eten houd, van harte aanbevelen!