Wat een fijne dag, wat een verwennerij overal. Leuk ontvangen en uitleg over de omgeving of locatie. Zeer de moeite waard om deze route te doen.
Goed georganiseerd, leuke route en goede ontvangst!
Wij hebben al meer dan 10 routes gefietst maar deze route hebben wij als een van de meest afwisselend ervaren. De route ging langs water, door bossen en door open vlaktes. Zonder e-bike is een redelijke conditie wel prettig vanwege de hoogteverschillen op sommige stukken. De ontvangst in alle restaurants was zeer gastvrij en de kwaliteit van het geserveerde eten was zonder meer uitstekend!
We hebben een heerlijke dag gehad met de route "Natuurlijk Drenthe". Hoewel het weer niet meezat, wisten we dat van tevoren, want wat kun je anders verwachten als je eind december gaat? Dus daar hielden we rekening mee. Mooie route, leuke restaurantjes en lekkere gerechten maakten dit een heerlijke dag die voor herhaling vatbaar is!
Wij waren heel tevreden! Het boeken en naderhand wijzigen van onze boeking verliep probleemloos. De centrale organisatie werkte foutloos en alert. De gekozen route was aantrekkelijk evenals de restaurants.
Ook afgesproken met vakantievrienden?! Boek dan NU zo'n Happen en Trappentocht en bij slecht weer ga je gewoon met de auto, net als wij..... Je ziet je eigen omgeving door andere ogen en staat eens stil bij al die mooie plekken hier. Je vakantievrienden kijken hun ogen uit, je eet & drinkt heerlijk en hebt álle tijd om bij te praten!
de route die wij hebben gedaan was omgeving Ootmarsum dit is een schitterende omgeving en echt een aanrader voor andere om deze te fietsen
Prachtige omgeving. Een prima manier om heerlijk een tocht te maken en snel 5 restaurants te boeken. En niet te hoeven zoeken.
Zeker een aanrader. Tocht erg mooi en kwaliteit en vriendelijkheid in restaurants goed!