Een 10e Happen & Trappen was voor ons zoals we gewoon zijn van de organisatie andermaal een succes. Zowel Nederlandse als Vlaamse routes konden ons al bekoren. Telkens een zorgeloze dag zowel met z'n tweetjes als in grotere groep. Fantastische formule en ideale manier om kennis te maken met een streek
mooie fietstocht rond Den Haag. Van stad tot strand en duinen. Erg divers en wij hadden prachtig weer. Heerlijk op het strand van ons soepje genoten.
Als de route correct op papier staat is het een zeer leuke, afwisselende route waar je op geheel andere plekken komt dan je verwacht. De horeca smaakt naar meer!
Een prachtige route veelal via vrije fietspaden. Ook de route door de binnenstad van Alkmaar was leuk. Heerlijke gerechten en vriendelijke mensen.
de organisatie was erg goed duidelijke routebeschrijving.
Dit is een hele mooie route veel natuur
Super leuk om te doen, mooie route en erg gastvrij, eten was erg goed en verzorgd. Werden overal hartelijk ontvangen en een tafel was gereserveerd. Vlotte bediening. Kortom een aanrader!
De fietsroutes zijn altijd wel door mooie bezienswaardige gebieden
Bernheze route een aanrader als je van natuur houdt.
Mooie route en goede keuze van eetgelegenheden.