Reacties van fietsers

Toon reacties van:


8.1 / 10
Heen en weer tussen bosrijk en dijk

Prima oplossing voor een dagje fietsen en je geen zorgen hoeven maken over het eten en drinken. Je kan tot 16 uur van tevoren nog boeken. Goed georganiseert


Marcel Struik | 14-06-2017
Bekijk deze route
7.8 / 10
Hardenberg aan de Overijsselse Vecht

Het was erg fijn dat overal waar we kwamen de hondjes mee naar binnen mochten. De gastvrijheid van alle partijen was super!


Eefting | 14-06-2017
Bekijk deze route
8.7 / 10
Zonnig Zeeuws-Vlaanderen

Super dag gehad met prachtig weer. Zeker de moeite waard om dit een keer te doen. geweldig


Breel | 13-06-2017
Bekijk deze route
7.4 / 10
In het spoor van de Nassaus

De stad Breda is heel gezellig! WWij hebben er een nachtje aan vast geknoopt en bij hotel Merlinda overnacht wat aan te bevelen is.


M.L. van de Wal - Ploeger | 13-06-2017
Bekijk deze route
7.9 / 10
Toeren langs het Tjeukemeer

Erg leuke dag. Goede combinatie van actief bezig zijn en ontspannen op leuke terrassen!


Wieger & Jildou Tiddens | 13-06-2017
Bekijk deze route
8.3 / 10
Onder de rook van Zwolle

Erg leuk dagje uit . Je fiets steeds korte stukken met leuke onderbreking op leuke locaties. Echt een hele dag op pad. Overal is bekend dat je er aan komt. Indien druk is tafel gereserveerd. Groot voordeel dat als weersomstandigheden echt bagger zijn ,jij een avond van te voren nog kan uitwijken naar andere datum


De wild | 13-06-2017
Bekijk deze route
9.3 / 10
Ingetogen langs de Ieperboog

Deze route was een echte topper! Heel leuk en iedereen was heel vriendelijk! De gerechten waren heel lekker!


DE PREST ISABEL | 12-06-2017
Bekijk deze route
8.8 / 10
Een bourgondische kijk op de dijk

Perfect geregelde dag van koffie met gebak tot nagerecht en alles wat er tussen zit. Deze dag gefietst met 14 personen die allemaal een 9 geven voor Happen en Trappen.


A.J.Prins | 12-06-2017
Bekijk deze route
8.2 / 10
Laveren door Leiden

Happen en Trappen is een ontzettend leuke manier om een bepaalde omgeving te verkennen. Heel afwisselend! En je hoeft zelf nergens voor te zorgen. Bovendien is het onderdeel Happen in de restaurants onderweg prima!


Arie de Bruine | 12-06-2017
Bekijk deze route
9.9 / 10
Maasheggen en Maasduinen


JIM van der Biezen | 12-06-2017
Bekijk deze route


vorige | volgende