Mooie route die gedeeltelijk langs de maas loopt maar het grootste deel door het bos met onverharde paden en langs plassen en landwegen.
De cadeaubon van vrienden t.g.v. onze 80e verjaardag was een uniek geschenk. Inclusief aansluitende overnachting in Hotel de Gouden Leeuw in Hummelo.
Heel leuk om te doen! Mooie route en gezellige restaurants, waar je anders nooit zou komen. Grappig om ook andere groep van happen en trappen steeds tegen te komen.
Mooie omgeving om te fietsen. Lekker gegeten!
De fietsroute is prachtig en zeker aan te raden.
Geweldige dag gehad met familie.Werden overal super vriendelijk ontvangen en het eten was echt geweldig!!!!
Happen en Trappen kunnen we aanbevelen.Was ons eerste knooppunt route,even wennen.Omgeving Ootmarsen geweldig mooi,komen vast nog een keer terug.
Genoten van dit leuke concept en de fantastische afwisselende route. Super geregeld allemaal. We kijken uit naar de volgende route!
Prachtige route met glooiende stukken, schitterende vergezichten en twentse gastvrijheid in de horeca. Super tocht.