Reacties van fietsers

Toon reacties van:


/ 10
Content in de Kempen

Prachtige route, beslist een aanrader. Gastvrijheid en vriendelijkheid altijd weer heerlijk om mee te maken.


Nan Vogelaar | 29-05-2012
Bekijk deze route
/ 10
Heerlijkheden van Polder en Duin

Echt een aanrader.Gaan we zeker nog een keer herhalen.


A van der Laan | 29-05-2012
Bekijk deze route
/ 10
Loonse en Drunense Duinen

is voor herhaling vatbaar met 2personen of met groepen wij hebben in elk geval genoten


l van Eggelen | 28-05-2012
Bekijk deze route
/ 10
Trappen door bos, duin en strand

We hebben een superleuke dag gehad en dat kwam niet alleen door het mooie weer!


Afra Boon | 28-05-2012
Bekijk deze route
/ 10
Ontdek het verleden rond de Groote Peel

de route is mooi en makkelijk te fietsen. het eten is goed.(restaurant in roggel is erg goed)


R.Rijke | 28-05-2012
Bekijk deze route
/ 10
Loonse en Drunense Duinen

De Loonse en Drunense duinen zijn prachtig om doorheen te fietsen. Met het happen en trappen arrangement was het nog net een beetje meer! Dit gaan we vaker doen!


P.Groeneweg-Rip | 28-05-2012
Bekijk deze route
/ 10
De Sint-Jan route

Mede door het zeer mooie weer, het goede gezelschap is dit cadeau voor Abraham een hele leuke viering van zijn verjaardag geworden. Mooie gevarieerde route door Zeeuws Vlaanderen.


G. Maas | 28-05-2012
Bekijk deze route
/ 10
Heen en weer tussen bosrijk en dijk

een topdag: we zijn als supermoms ontvangen, werden verwacht en verwend, wijn, vis en friet! Ook nog gefietst en plaatselijke boeren zonen bewonderd! Fietsclub Het Stalen Rosje


hoogenraad | 28-05-2012
Bekijk deze route
/ 10
Heen en weer tussen bosrijk en dijk

Wij hadden een geweldige dag mooi weer en genoten van de mooie fietsroute en het heerlijke eten overal buiten op terras. Een enorme aanrader!


Diana Boere | 28-05-2012
Bekijk deze route
/ 10
Rondje Zuidlaardermeer

Door omstandigheden moesten wij de route per auto afleggen Prachtige route; ook het voor de auto gewijzigde deel. De route, ook de wijziging werd duidelijk aangegeven.Over de gasvrijheid en de vriendlijkheid niets dan goeds. Over prijzee e.d. kunnn we niets vertellen omdat wij gebruik hebben gemaakt van cadeaubonnen.


M. Gerards van d Gijp+rtner | 28-05-2012
Bekijk deze route


vorige | volgende