Reacties van fietsers

Toon reacties van:


/ 10
Zonnig Zeeuws-Vlaanderen (gecombineerd met Westerschelde Ferry retour oversteek)

Leuk concept om iemand mee te verrassen. Je bent wel gebonden aan de tijd waarop men je verwacht. Dus er is weinig ruimte om wat uitgebreider bij een bezienswaardigheid stil te staan. Verder een aanrader.


de braal | 28-08-2013
Bekijk deze route
/ 10
De Sint-Jan route

wij hebben genoten met ons clubje alles was goed geregeld, en iedereen aan te raden


lucienne de Bruin | 28-08-2013
Bekijk deze route
/ 10
Trappen door bos, duin en strand

We hadden een aantal weken geleden geboekt voor deze dag en we hebben het ontzettend getroffen met het weer. Het was een prachtige route door de duinen en het eten was heerlijk. We kijken al uit naar de volgende keer!


Vreeker | 28-08-2013
Bekijk deze route
/ 10
De IJzeren Man

Heerlijke dag gehad, met een aantrekkelijke route en echte Brabantse gastvrijheid onderweg.


Peter van den Hout | 28-08-2013
Bekijk deze route
/ 10
Genieten langs de Grebbelinie

Allereerst was het mooi weer met veel zon. Wij hebben genoten van de mooie natuur, de gebouwen, zon en hei. Daar tussendoor na verschillende etappes lekker gegeten. Geheel goed verzorgd en beslist een aanrader.


Dekkers | 28-08-2013
Bekijk deze route
/ 10
Heen en weer tussen bosrijk en dijk

We hebben een heerlijke dag gehad! Prachtige route, heerlijk eten, gastvrij ontvangen! En het weer werkte heel fijn mee.


Hendriksen | 28-08-2013
Bekijk deze route
/ 10
Authentiek genieten in Kennemerland

Een dagje zorgeloos onder de panne Met overal leuke en gezellige mensen


riet en kees van veen | 28-08-2013
Bekijk deze route
/ 10
Authentiek genieten in Kennemerland

Prachtige dag, we hebben echt genoten, mooie gevarieerde route en overal zéér gastvrij ontvangen (op gezellige, knusse locaties ) We gaan dit zeer zeker herhalen in een andere provincie. We hadden nog nooit van Happen en Trappen gehoord tot afgelopen weekend bij toeval op een verjaardag , bij thuiskomst meteen gaan kijken op de website en gereserveerd, ging allemaal snel en gemakkelijk, we gaan dit zeker aanbevelen bij iedereen die van fietsen houd !


Zwetsloot | 28-08-2013
Bekijk deze route
/ 10
Heerlijkheden van Polder en Duin

Erg leuke bezigheid. Actief bezig en lekker eten!


Hoogenboom | 28-08-2013
Bekijk deze route
/ 10
In geuren en kleuren

Wij raden happen en trappen aan,aan ieder die graag fiets want het is schitterend. Wij hebben een fijne groep en doen het zeker volgend jaar op nieuw we hebben het dit jaar 2 maal gedaan en waren twee maal echt tevreden.Juist iets meer tijd tussen de stopplaatsen.


Martens Christa | 27-08-2013
Bekijk deze route


vorige | volgende