fantastische dag gehad met happen en trappen !!! voor ons de eerste keer, jammer dat we dit niet vroeger in het verlof hebben leren kennen..wij doen dit zeker nog !!proficiat
Een echte aanrader deze route. Prima restaurants en mooie afwisselende route. Wij hebben ondanks dat het weer wat minder was volop genoten. Vanaf de start is het genieten.
Wie niet bang is voor een beetje lichaamsbeweging en het prettig vindt als anderen voor hem een interessante route uitstippelen, zou dit zeker eens moeten proberen. Niet te veel op de routebeschrijving vertrouwen, want die is niet geheel vlekkeloos. Maar voor wie blijft opletten is het allemaal goed te vinden.
Ideale manier om de omgeving te verkennen en tegelijk lekker eten tussendoor
50 tinten groen! Mooie afwisselende route.
Leuke manier om den Haag en Wasenaar te ontdekken. Tip: start op tijd want er is veel te zien onderweg. Heerlijk gegeten en gastvrij onthaald.
Erg mooie route, geheel door het prachtige natuurgebied , goede omschrijving.
Prijs kwaliteit verhouding erg goed. Leuke ervaring
is heel leuk om te doen . Elke keer weer n verrassing waar je terecht komt. Mooie route en heel erg vriendelijk personeel. Kortom n heel geslaagde dag.