Afwisselende en mooie route en ongemerkt redelijk wat kilometers afgelegd.
een hele leuke route en daarbij ook nog in elk restaurant een fijn onthaal en heel lekker eten.
Leuke tocht heerlijk door de bossen. Vanwege de zondag viel er één restaurant uit. De trap tussen voorgerecht en soep werd hierdoor wel erg lang.
Het is een hele mooie fietstocht. Zeer aan te bevelen. De maaltijden (koffie, gebak, voor-, hoofd- en nagerecht zijn voortreffelijk) en de bediening is prima.
Mooi afwisselend, glooiend landschap. We hebben genoten van het uitzicht. Mooie dorpjes. Kwaliteit restaurants wisselt, wat het wel uniek maakt. In Oldenzaal verschillende malen gevaarlijke oversteeksituaties meegemaakt, jammer.
Happen en Trappen heeft echt onze verwachtingen overtroffen. Ondanks dat we in de buurt wonen, hebben we weer veel nieuws gezien en bij de stops zijn we warm ontvangen. Echt een aanrader.
Heerlijke dag gehad met 24 personen gefietst. Echt een aanrader. Gastvrije restaurants, heerlijke route, lekker eten. Top!
ondanks dat het weer een beetje triest was, toch een prachtige route met een leuke tip van eet cafe de Maasstroom om een klein stukje terug te fietsen en het veer pontje te nemen en door een prachtig stukje natuur gebied te fietsen. Aan het eind van de middag nog erg vriendelijk ontvangen op de Hedelse IJsboerderij. Wij hebben een prachtige tocht gehad,
Heerlijke route en goede gerechten, elk restaurant doet zijn best om gastvrij te zijn. Superleuk met een groep vrienden of familie voor een actieve dag met gezellige culinaire momenten. Een meer liberaal beleid mag best tav gasten met een gecontroleerde en beschaafde hond.
prachtige route langs de Schelde en door de natuur