Wij hebben een heerlijke dag gehad. De route was prachtig. Het weer werkte ook goed mee. De restaurants waren goed en het eten was super. Een TOP dag.
Mooie en leuke dag gehad. Mooie fietsroute en heerlijk gegeten. Echt een aanrader.
Overal een vriendelijke en hartelijke ontvangst. We hebben heerlijk gegeten, het is een aanrader.
Zeker doen als je in de buurt verblijft.
Rondje achterhoek in november:frisse dag, maar de zon gaf warme kleuren aan het herfstblad en dan ook nog een warm onthaal bij de restaurants. Super genoten.
Een heerlijk dagje uit en kennismaken met de regio doe je niet alleen door te fietsen maar ook door kennis te maken met de mensen, hun eten en gastvrijheid. Dat doe je door te trappen en te happen.
leuke fietstochten met tussendoor een hapje
Het is een hele mooie manier om een wat grotere tocht te fietsen doordat er steeds een stop is met wat eten.....
Hele vriendelijke klantenservice. De cadeaubon werd zonder problemen in geldigheid verlengd. Wat hebben wij een fijne dag gehad!
Top concept! Fantastische dag gehad. Voor herhaling vatbaar.