Aanrader voor iedereen die van fietsen en uitrusten op een terras houdt. De afstand tussen de verschillende hapjes door zijn goed te doen.
Happen en Trappen op Texel is echt een mooie belevenis. Mooie route zowel langs het water(wad) als langs verschillende natuurgebieden en weilanden op Texel. Ook fiets je door schilderachtige dorpjes.
Niets dan lof voor de totale vorm van deze organisatie!! De site is helder; we voelden ons zeer welkom bij alle deelnemende restauranthouders
Een echte aanrader,heerlijk eten en een mooie route
Makkelijk te reserveren. Voldoende keuze in routes plaatsen afstanden.
Een prachtige route rond de Vinkeveense plassen, door de weilanden, langs de Vecht en door schilderachtige dorpjes
Mooie route, restaurants op goede afstand van elkaar. Gezellige Brabantse gastvrijheid.
Houdt u van ruimt, uitzicht en de wind door de haren dan is Happen en Trappen "keer op keer IJsselmeer" echt iets voor u!
We hopen vaker te gaan happen en trappen erg leuk