Gastvrij ontvangen. Heerlijk gegeten en mooie fietstocht. Prijs/kwaliteit zeer goed.
Misschien kan de route ook op de website worden getoond, zodat je weet of je bv door bos, stedelijk gebied, of 2x over zelfde stuk weg rijdt.
Hele leuke andere manier om een dagje naar de stad te gaan met vriendinnen! Mooie afwisselende route en onderweg lekkere versnaperingen in sfeervolle gelegenheden.
Genoten van de prachtige herfstkleuren in het fraaie landschap en van de heerlijke gerechten.
Wij hadden met 8 personen een heel gezellige dag gehad en lekker gegeten. goed verzorgd.
een superleuke formule voor een dagje uit/fietsen. Je hoeft zelf niets mee te nemen voor onderweg
Ondanks de regen hebben wij genoten van deze hele mooie fietsroute in een mooie omgeving. Een echte aanrader.
Als het mooi weer is gaan we hem zeker nogmaals doen. De omgeving was meer dan de moeite waard echter het weer was regenachtig.
Happen en trappen is de manier om samen actief bezig te zijn, lekker bij te kletsen en dan ook nog heerlijke gerechten tussendoor te eten. De ideale invulling van onze zusjesdag.
Een hele leuke route en heerlijk gegeten,de gastheer van restaurant de klok in Kinderdijk was heel erg gastvrij en zelfs zo vriendelijk om ons, 5 dames, na afloop weg te brengen naar de waterbus. We logeerden in Rotterdam en hebben een geweldig weekend gehad.