|
|
Nieuwjaar en gezonde keuzes
|
Wij wensen iedereen nog een gelukkig nieuwjaar en een goed, sportief 2026 toe! Wist u dat er dit jaar weer een aantal leuke routes bijkomen? Houd hiervoor onze socials, of nieuwsbrief in de gaten!
Onze Happen en Trappen routes gaan vanaf 1 maart weer open. Nog even geduld dus! Wij kunnen in ieder geval niet wachten tot we jullie weer mogen verwelkomen 😊.
Happen en Trappen is dé culinaire fietservaring waarbij je op een ontspannen manier de mooiste routes van Nederland en België ontdekt, gecombineerd met vijf heerlijke gangen bij gezellige, lokale restaurants.
Of je nu kiest voor een tocht door het groen, langs water en polderlandschappen of juist langs charmante dorpen en steden: er zijn meer dan 200 routes om uit te kiezen, voor elk niveau en elke smaak.
Wist je dat?
Je nu wel alvast een reservering kan maken voor 2026. Zo ben je verzekerd van een heerlijke dag Happen en Trappen.
|
|
RECAP: Meest geboekte routes van 2026
|
|
|
Feestelijk afgesloten, vol energie gestart
|
Naast de hele gezellige kerstborrel met onze collega's van Aktiva Tours, Sportstuif, Het Bewegend Kind en Trendo zijn we met ons hele team op avontuur in Lapland geweest! Hoe gaaf.
Hieronder een paar foto’s hopelijk worden jullie niet te jaloers 😉. Wij hebben genoten en kunnen met frisse moed er weer helemaal tegenaan.
|
|
Terug van weggeweest!
|
Onze collega Luna is inmiddels ook weer terug uit het mooi Barcelona! Wist u dat wij hier een Walking Dinner aanbieden? Neem hiervoor een kijkje op www.walkingdinner.com/barcelona. Zij zal jullie zelf vertellen hoe zij het heeft gehad. Uiteraard heeft zij ook niet stil gezeten en heeft zij naast haar stage ook nog dingen voor Happen en Trappen en Walking Dinner gedaan!
Luna:
Na 2 jaar de studie international hotelmanagement te volgen was het nu eindelijk tijd voor mijn stage in het mooie Barcelona. Ik heb hier een stage gevolgd in het Pulitzer hotel als Front office medewerkster. Naast het werken heb ik hier ontzettend veel leuke dingen gedaan en genoten van deze prachtige stad. Uiteraard heb ik ook de route van Walking Dinner gelopen wat echt een aanrader is. Je word door de leukste straatjes van Barcelona gestuurd en komt bij leuke restaurantjes waar je anders misschien niet zou komen. Na 24 weken was het voor mij weer tijd om het vliegtuig in te stappen naar Nederland. Ondanks dat ik Barcelona ga missen heb ik weer heel veel zin om jullie allemaal telefonisch of per mail te helpen en te adviseren over onze leuke fietsroutes.
|
|
Op naar een gezond 2026
|
We wensen jullie een gezond, sportief en vooral plezierig nieuw jaar, met veel mooie fietskilometers, rust in de natuur en momenten om echt even op te laden. Blijf genieten van buiten zijn, van beweging en van alles wat fietsen je brengt. Laat Happen en Trappen jullie hier vooral bij helpen en boek een route via onze website.
Tot snel op één van onze mooie routes!
Veel liefs,
het Happen en Trappen team
|
|
|